Як з’явився день шопінгу?

0
586

Нещодавно, 11 листопада, відзначалося незвичне свято – Всесвітній день шопінгу. Модний жіночий, чоловічий й дитячий одяг ви можете придбати на сайті versal.ua.
Не всім відомо про цей святковий день. Це й не дивно, адже його почали відзначати лише у 2009 році. Тоді китайська компанія «Alibaba Group» провела в інтернет-магазині AliExpress великий розпродаж зі знижками, які сягали 50%. Ця акція була настільки успішною, що отримала статус міжнародного свята й назву – Всесвітній день шопінгу.

Організатори події вирішили проводити цю акцію щороку й тим самим залучати клієнтів. Рішення було успішним, і до ініціативи долучилися інші китайські інтернет-майданчики. Цей розпродаж від «Alibaba Group» було визнано найбільшим у світі, бо він переміг по популярності навіть Чорну п’ятницю. «Alibaba Group» за добу заробили 5,8 млрд доларів.
До речі, День шопінгу не відзначається як традиційне свято. Насправді ніхто нічого не святкує. Суть в тому, що цього дня китайськими інтернет-магазинами надаються знижки на різні товари. Купівлю можна легко здійснити онлайн, де б ви не були.
Асортимент інтернет-магазинів в День шопінгу дуже великий і різноманітний. Будь-яка людина може знайти для себе, рідних і близьких все, що завгодно: від милих дрібничок до дорогих прикрас, від простого повсякденного одягу до модних нарядів. Крім того, в такі дні покупець виявляє особливий інтерес до різних гаджетів, електроніки, засобів мобільного зв’язку, побутової та відеотехніки.

Ось кілька порад для того, щоб зекономити гроші та купити багато якісних речей:

  1. Заздалегідь визначтеся, що ви точно хочете купити.
  2. Дуже важливо звертати увагу на кількість позитивних відгуків та замовлень у продавця.
  3. Порівнюйте ціни у різних продавців в інтернеті. Добре обміркуйте свій вибір.
  4. Напишіть продавцеві про свої уподобання. Можливо, він допоможе вам вибрати потрібну річ.
  5. Зберігайте всі чеки. У разі помилки продавця ви зможете повернути куплений товар.

Крім того, пам’ятайте, що надто захоплюватися шопінгом не можна. Існує таке поняття, як шопінг-залежність. Цей термін вживається, коли людина отримує задоволення від акту або процесу покупки. Часто куплена річ ніколи не використовується. Людей, що страждають на шопінг-залежність називають шопоголіками. Часто шопоголіки “полюють” не на будь-які речі, а на речі зі знижками.
Деякі медичні експерти навіть вважають, що такі люди отримують те ж задоволення від здійснення покупок, що і наркоман від вживання наркотичних речовин. Симптомами можуть бути занадто часті походами по магазинах, використання шопінгу, як терапії від стресу, зловживання кредитами, почуття ейфорії при здійсненні покупок, покупка непотрібних речей або товарів, почуття жалю або каяття після шопінгу.
Тому будьте обережні. Бажаємо вам вдалих покупок!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here