Четвер, 18 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиПринц Гарі та принц Вільям досі не помирилися

Принц Гарі та принц Вільям досі не помирилися

Відносини між королівськими спадкоємцями почали погіршуватися ще до появи в їхній родині Меган Маркл, але помітно ускладнилися після того, як Гаррі одружився з Меган, і остаточно охололи, коли подружжя вирішило відмовитися від своїх королівських обов’язків та покинути палац. Щороку 31 серпня брати збиралися, щоб вшанувати пам’ять принцеси Діани, їх матері, яка загинула у 1997 році. Але у цьому році Гаррі та Вільям вперше відзначать цю трагічну дату порізно.
У новій книзі «Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family», йдеться про те, чому брати не спілкуються після, так званого, «Мегзіта». Автори відзначають, що Вільям «був у люті» від рішення Гаррі, а також від того, що він та Меган заявили про своє рішення публічно. В якості ще однієї причини конфлікту між братами наводиться ставлення Вільяма до союзу Гаррі та Маркл – перед весіллям брата Вільям засумнівався в його вирішенні та уточнив, «не засліплений він щастям». Це, за словами авторів, дуже образило Гаррі, який приймає все «близько до серця».

Але автори підкреслюють, що чвари між братами почалися до знайомства Гаррі з Меган. Повідомляється, що Гаррі з самого початку відчував себе «запасним варіантом», бо на трон претендує Вільям, і це зіпсувало його відносини з Вільямом та його дружиною Кейт Міддлтон.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments