П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиПринца Гаррі та Меган Маркл можуть позбавити титулів за порушення угоди

Принца Гаррі та Меган Маркл можуть позбавити титулів за порушення угоди

Промова Меган Маркл та принца Гаррі із закликом йти на вибори, в Британії розцінили, як порушення угоди, яку вони уклали з королівською родиною після складання повноважень. Через це їх можуть позбавити титулів.
У ролику, який пара записала у себе на задньому дворі, Гаррі закликає глядачів «уникати ненависницьких промов, дезінформації та іншого негативу» в Інтернеті, а Меган підкреслює важливість майбутніх виборів в США. Дональд Трамп після цього відео сказав в інтерв’ю, що він «не в захваті» від Меган, а Гаррі побажав удачі, «тому що вона йому знадобиться».
«Королівська родина переживає щодо того, до чого це може привести та чи не суперечить це цінностям королеви. Схоже, що це порушення угоди. Якщо Трампа переоберуть та він приїде з візитом до королеви, як їй виправдатися за те, що її онук та його дружина висловлювалися проти Трампа?» – розповіло джерело з палацу.
Зараз, за ​​його словами, обговорюються заходи дистанціювання корони від Меган та Гаррі. Зокрема, обговорюється позбавлення їх титулів Королівської Високості, які вони досі носять, хоча й після «Мегзіта» подружжю заборонили ними користуватися.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments