Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяРаян Рейнольдс запустив власний стрімінговий сервіс - і там є тільки один...

Раян Рейнольдс запустив власний стрімінговий сервіс – і там є тільки один фільм

Netflix, Apple +, Hulu, Amazon, Peacock. Кількість стрімінгових сервісів у США з кожним роком лише збільшується, і бідні кіноглядачі вже не розуміють, на який з них оформити підписку, а який пропустити. Тепер зробити цей вибір буде ще складніше: адже в гру онлайн-гігантів вступив актор Раян Рейнольдс. У себе в Twitter він анонсував запуск власного стрімінгового сервісу Mint Mobile + і назвав його “найдоступнішим у світі”.


Також придуманий Раяном проєкт виявився і найскромнішими за рахунок онлайн-бібліотеки. У каталозі сервісу всього один фільм – “Захист від дурня” 2003 року. Картина, в якій зіграв, звичайно ж, сам Рейнольдс. Він виконав роль співробітника агентства безпеки, основна мета якого – запобігати пограбування. Одного разу він сам вирішує взяти участь у пограбуванні ювелірного магазину, але план цієї операції потрапляє у руки кримінального авторитета. Попри те, що Mint Mobile + збудований за типом Netflix, там є розділи “топ 10 найпопулярніших фільмів” і категорія “Неоригінальні оригінальні картини”, у кожній категорії лише одне кіно – “Захист від дурня”. Ціну підписки Раян не розголошує, можливо, вона не стоїть взагалі нічого.
До подібних жартів Раяна Рейнольдса його підписники та колеги вже давно звикли: не так давно актор жартував над Х’ю Джекманом, зіпсувавши його онлайн-вечірку з акторським складом фільму “Люди Ікс”, до цього – порушив плани на здоровий спосіб життя актора Тома Холланда. Кількість курйозів, які відбуваються кожен день у родині Раяна та його дружини Блейк Лайвлі, і зовсім не перелічити повністю.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments