Середа, 10 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівРеперка alyona alyona заразилася коронавірусом Більше читайте тут: https://tsn.ua/glamur/reperka-alyona-alyona-zarazilasya-koronavirusom-1751455.html

Реперка alyona alyona заразилася коронавірусом Більше читайте тут: https://tsn.ua/glamur/reperka-alyona-alyona-zarazilasya-koronavirusom-1751455.html

Артистка розповіла про свої симптоми.
Українська реперка alyona alyona, яка нещодавно alyona alyona у спідньому поповнила лави знаменитостей, які підхопили коронавірус.
Про те, що у неї COVID-19, артистка розповіла під час прямого ефіру зі студією ранкового шоу “Сніданок з 1+1”. Як зізналася Альона, у неї хвороба проходить майже безсимптомно. А про те, що у неї “ковід”, виконавиця дізналася випадково.


“Єдине, що у мене часто гайморит, у мене хронічне протікання хвороби зазвичай, були якісь такі сопельки і набряк носа. Просто був постійно набряклий ніс. Був і був, думаю, піду для себе перевірити. На сьомий день перевірилася, о, “корона”, добрий день” – розповіла реперка.
Альона поділилася, що смак і нюху неї також зникав, проте ненадовго – лише на п’ять днів. “Весь такий тотальний перебіг хвороби у мене почався на 10 день. Десь так. Бо в мене спочатку зник нюх, потім у мене знайшли 15% запалення легень. Все якось на потім” – розповіла Альона.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments