Середа, 10 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиРічард Гір зніметься у романтичній комедії

Річард Гір зніметься у романтичній комедії

Як передає авторитетне видання Deadline, у виробництво була запущена романтична комедія під назвою «The Making Of», що можна перекласти як «Під час зйомок» або «Знімаючи фільм …». Ця картина примітна насамперед своїм зоряним акторським складом, до якого увійдуть Річард Гір, Даян Кітон, Блейк Лайвлі та Лін-Мануель Міранда.
Згідно з наявними даними, «The Making Of» розповість про дві пари: літнє подружжя-кіношники (Гір та Кітон) збираються зняти фільм про самих себе у молодості, розповівши свою чудову історію кохання. Для цього вони підбирають на головні ролі двох вкрай емоційних акторів (Міранда та Лайвлі).

На жаль, до початку зйомок стосунки між героями Річарда Гіра та Даян Кітон починають руйнуватися. Попри це, кіно потрібно знімати, але тут між парами виникає суперечність. Кіношники хочуть випустити хіт про вічне кохання, тоді як молоді артисти прагнуть розповісти справжню історію. Чия ж версія виявиться правдивою? І як вони зможуть розібратися, де любов кіношна, а де – справжня? Адже кордон між роботою та дійсністю почне безнадійно стиратися.
Режисером «The Making Of» стане Едвард Цвіг, який раніше зняв такі картини, як «Останній самурай», «Легенди осені» та «Кривавий алмаз». Повідомляється, що зйомки стартують наступної весни.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments