Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeСвітЧуткиРоберт Дауні-молодший може зіграти у наступному проєкті Крістофера Нолана

Роберт Дауні-молодший може зіграти у наступному проєкті Крістофера Нолана

Свої хейтери у Роберта Дауні-молодшого напевно знайдуться, але все ж більшість глядачів погодиться з тим, що він геніальний актор. Все-таки не кожному вдається вирости з замішаної у скандалах за участю наркотиків другорозрядної зірки до лідера однієї з найвідоміших франшиз світу.
І все ж найвагоміша частина кар’єри Дауні-молодшого була пов’язана з кіновсесвітом Marvel та роллю Залізної людини, а тепер це залишилося у минулому. Після виходу на екрани фільму «Дулітл» багато хто прийшов до думки, що актор прогадав, відмовившись від образу Тоні Старка.
Сам Роберт, схоже, не збирається чекати біля моря погоди. Напередодні мережею пройшов слух, що він щосили планує заповнити творчий потенціал, об’єднавшись з одним з найуспішніших режисерів сучасності. Як повідомляє портал We Got This Covered, актор намагається домовитися про зустріч з Крістофером Ноланом, щоб застовпити собі місце в його майбутньому проєкті.
Через пандемію коронавірусу фанати ще не встигли подивитися останню роботу режисера, фільм «Тенет», не факт, що Нолан вже знає, куди буде рухатися далі, але співпраця з Дауні-молодшим напевно відкрила б для нього нові горизонти. Та й для Роберта такий проєкт став би підтвердженням, що за межами кіновсесвіту Marvel є життя.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments