Субота, 13 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиРоберт Паттінсон заразився коронавірусом

Роберт Паттінсон заразився коронавірусом

Робота над «Бетменом» відновилася зовсім нещодавно після того, як через пандемію ще у березні зйомки довгоочікуваного блокбастера були заморожені – і ось тепер виробництво фільму зіткнулося з черговою перешкодою. Видання Vanity Fair повідомляє, що робота на знімальному майданчику нового «Бетмена» знову припинена, а причиною стало те, що у головної зірки майбутнього фільму, Роберта Паттінсона, діагностували коронавірус.
Спочатку ЗМІ повідомили лише, що студія Warner Bros. прийняла рішення зупинити зйомки «Бетмена», які буквально кілька днів тому почалися в Leavesden Studios в Англії – через те, що у кого-то з учасників знімального процесу був діагностований COVID-19. А ще через кілька годин стало відомо, що тією людиною є сам Роберт Паттінсон.
Сама студія це, втім, не підтверджує, а в офіційній заяві значиться лише, що якийсь «член виробничої команди «Бетмена» був обстежений на коронавірус, діагноз підтвердився, і його ізолювали відповідно до «існуючим протоколами безпеки».
Поки невідомо, чи вплине ця сумна новина на графік релізу: спочатку «Бетмен» повинен був вийти у червні 2021, але після березневого припинення зйомок студія Warner Bros. завчасно змінила прем’єру на жовтень 2021.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments