Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітПікантноРоуз МакГоуен згадала вихід у «голій» сукні на MTV VMA 1998

Роуз МакГоуен згадала вихід у «голій» сукні на MTV VMA 1998

Шанувальники Роуз МакГоуен, до сих пір, не можуть забути один з її нарядів. У далекому 1998 року Роуз з’явилася на червоній доріжці MTV VMA в абсолютно прозорій сукні з бісеру, без бюстгальтера та у крихітних трусиках. Поруч з нею був не менше епатажний Мерілін Менсон – бойфренд Роуз на той час – і разом вони стали найбільш обговорюваною парою церемонії.
Після такого відвертого виходу, МакГоуен прозвали «легкодоступною», і це акторці дуже не сподобалося. «Було досить важко змиритися з тим, що тебе вважають легкодоступною. Це був мій перший вихід у світ після пережитого сексуального насильства», – поділилася нещодавно Роуз.
Як пояснила зірка, цим нарядом вона хотіла потролити «оголення» у Голлівуді. «Тоді я подумала: «Значить, вам потрібно тіло, яке можна використати та викинути? Тоді дивіться». Я з’явилася на червоній доріжці у цій сукні не так, як це зазвичай роблять акторки. Вони намагаються бути сексуальними. Я ж вирішила просто підірвати всім мозок».
У сукні з бісеру Роуз МакГоуен вийшла на публіку у 1998 році, а в 1997 році, за її словами, її зґвалтував Харві Вайнштейн. Доказів цьому все ще немає, але Роуз говорить, що Харві дав їй тоді 100 тисяч доларів «за мовчання».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments