Середа, 10 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівРозвернулася і втекла, – Оля Полякова розповіла про стосунки з Тіною Кароль...

Розвернулася і втекла, – Оля Полякова розповіла про стосунки з Тіною Кароль поза камерами

У ефірі шоу “Маска” Оля Полякова назвала Тіну Кароль “відомою плакальницею на похороні”. Конфлікт між зірками не вщухає понад місяць. Королева українського шоу-бізу зізналась, що під прицілом камер колега заявляє, що непорозуміння вичерпано, а в реальному житті уникає зустрічей та підігріває скандал заради піару.
Артистка Оля Полякова стала гостею програми “Слава +”. Ведучий Слава Дьомін записав відверте інтерв’ю зі співачкою й не оминув увагою її скандал з попдівою Тіною Кароль, який обговорюють в мережі від початку лютого. Вона заявила, що зробила все, щоб поставити крапку в конфлікті, натомість Тіна й далі грає на публіку.
За словами артистки, після виходу курйозного епізоду в ефір шоу “Маска” вона одразу зрозуміла масштаби казусу, тому поспішила вибачитися за слова про “плакальницю на похороні” та пояснила, що не мала на увазі її особисту трагедію. За кілька днів Тіна Кароль в одному з інтерв’ю назвала заяву Полякової “безконтрольністю мови” та запевнила, що добре ставиться до колеги після скандалу.
Ба більше, співачка додала, що її менеджер “протягнув руку дружби” представникам артистки. Проте сама Оля Полякова впевнена, що Тіна Кароль використала її заради піару нового треку “Скандал” та зумисне підігрівала конфлікт, всюди його коментуючи.

На думку Олі Полякової, рано чи пізно конфлікт забудеться й вони з Тіною Кароль будуть дружити. Однак змінювати думку про її репертуар королева сцени не планує.
“Я дуже добре ставлюся до артистки Тіни Кароль, я їй завжди це казала, я люблю її голос, артистичну нервовість. Але я дійсно вважаю, що у неї сумний репертуар, що в неї “плачущий” репертуар”, – завершила знаменитість.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments