Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяСальма Хайек показала архівне фото себе вагітної

Сальма Хайек показала архівне фото себе вагітної

Єдиній доньці 54-річної Сальми Хайек, Валентині Паломі, нещодавно виповнилося 13 років, і з цього приводу акторка зробила пост в Instagram. Вона виклала свою архівну фотографію, на якій позує топлес з великим круглим животом.
«Завтра, маленька дитинка, яка з’явилася з моєї утроби, офіційно стане підлітком. Вона так швидко росте …» – підписала кадр Сальма.
Батько Валентини – французький мільярдер Франсуа-Анрі Піно, з яким Хайек почала зустрічатися на початку 2000-х. У 2007 році вона оголосила про заручини з ним, і в тому ж році у пари народилася дитина. На наступний рік Сальма розірвала заручини з Франсуа-Анрі, а ще через рік вони все-таки одружилися.


За ці 13 років акторка мало змінилася зовні, тому її вагітна фотографія здивувала деяких шанувальників, які не відразу прочитали текст публікації. «Господи, я думала, вона знову вагітна», «Я теж, відразу пішла перевіряти її вік», «Вона практично не змінилася з того часу», «Природа постаралась, звичайно, коли створювала Сальму», – захоплюються зіркою шанувальники.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments