Четвер, 18 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиСара Джессіка Паркер розповіла, що Керрі Бредшоу робила б у пандемію

Сара Джессіка Паркер розповіла, що Керрі Бредшоу робила б у пандемію

Одиноким дівчатам і у звичайний час живеться непросто, а вже якщо світ захльостує пандемія небаченого раніше вірусу, все остаточно виходить з-під контролю. Відповідь на питання, чим же тоді займатися, дала Сара Джессіка Паркер, яка зіграла легковажну, помішану на моді Керрі Бредшоу у серіалі «Секс і Місто».
Нещодавно акторка дала інтерв’ю виданню Entertainment Weekly і розповіла, як би Керрі проводила час у самоізоляції. З’ясувалося, що героїня неодмінно взялася б пекти смакоту. Звичайно, будь-який фанат серіалу знає, що у Керрі в духовці зазвичай можна відшукати лише туфлі, які не помістилися у шафі, але, очевидно, винятковість обставин змусила б її переглянути погляди на домашнє господарство.
«Вона б пекла! Мені було б цікаво на це подивитися. Їм би довелося витратити кілька хвилин, щоб з’ясувати, хто сходить у магазин. Що вони надінуть з масками? Наскільки серйозно вони ставляться до карантину? Я впевнена, що Біг та Керрі поставилися б до цього серйозно!» – зауважила Сара.
Також вона додала, що, будь її героїня вільна, вона неодмінно знайшла б підтримку друзів та змогла б переконатися у відданості тих, кого любить. «Але хто знає?» – філософськи резюмувала Паркер.
Сама акторка проводила час на карантині разом з чоловіком Метью Бродеріком та їх трьома дітьми, звівши соціальні контакти до мінімуму. Сара визнала, що готова «зробити все, щоб знову бути серед людей».
«Якщо маски стали частиною нашого життя, нехай буде так», – зауважила вона.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments