П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиСелена Гомес не хоче асоціюватися зі стражданнями від розставань

Селена Гомес не хоче асоціюватися зі стражданнями від розставань

У новому інтерв’ю Rolling Stone Гомес зазначила, що їй набридло, що її сприймають як жертву проблемних відносин з Джастіном Бібером.
Співачка пояснила, що новим альбомом Rare вона поставила крапку у своїх стражданнях. Зокрема, зазначила вона, ця суть передається у двох піснях – Lose You to Love Me та Look at Her Now. За словами Селени, перша композиція розповідає про важкі стосунки та розчарування, а друга доповнює її та показує, як змінилася Гомес та яка вона тепер. Співачка наголосила, що ці пісні треба слухати одна за одною.

“Я хотіла показати, що ця подорож в минуле, що ця історія повністю закінчилася. Я не хочу, щоб мене вважали сумною та скривдженою. Я хочу, щоб люди дізналися: я зіткнулася з деякими реальними проблемами, але з цією частиною мене вже покінчено”, – висловилася Гомес.
Варто відзначити, що не так давно зірка багато говорила про болючі відносини з Джастіном Бібером та загостренні своїх психічних проблем після цього. На хвилі її одкровень Джастін, теж, висловився про відносини зі співачкою – вони й для нього виявилися несолодкими.

“Минулі відносини заподіяли мені багато болю. Я довго не міг пробачити її, але не розумів, що проблема саме в цьому”, – сказав Бібер. Але забути печалі минулого йому допомогла його нова любов – Хейлі Болдуін. Селена ж поки дає зрозуміти, що знайшла гармонію в собі та своїй творчості та вже не дуже прагне якнайшвидше завести нові відносини.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments