Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиСелена Гомес поділилася одкровеннями в особистому житті: «Колишні вважали мене божевільною»

Селена Гомес поділилася одкровеннями в особистому житті: «Колишні вважали мене божевільною»

Нещодавно Селена Гомес стала гостею на YouTube-каналі візажиста та б’юті-блогера Ніккі де Ягер, де вони у спільному відео протестували продукцію нової косметичної лінійки Селени під назвою Rare Beauty. По ходу справи зірки базікали на різні теми та, звичайно, поговорили про хлопців.
Говорячи про своє особисте життя, Гомес зазначила, що всі її колишні «вважають її божевільною».
«Складно завести відносини на карантині … Але це не заклик покликати мене на побачення, не подумайте. Просто смішно: я зрозуміла, що постійно говорю про те, що хочу знайти хлопця та все таке … Але насправді я не це маю на увазі. Хлопці та відносини – це завжди складно. Всі мої колишні вважають мене божевільною. Але мені, якщо чесно, все одно, що вони думають», – поділилася Селена.

Раніше Гомес зустрічалася з Джастіном Бібером, Орландо Блумом та репером The Weeknd. Найдовші стосунки у неї були з Бібером. Про них Селена багато розповідала, відзначаючи, що вони були важкими та токсичними.
Після розставання з Джастіном Селена стала часто говорити про свої психічні проблеми. Нещодавно вона заявила, що їй поставили біполярні розлади. За словами співачки, їй довго не могли поставити діагноз та вона не розуміла, що з нею відбувається. Зараз їй допомагає записування своїх станів та аналіз тривожних ситуацій, що дозволяє дістатися до «кореня проблеми».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments