Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяСелена Гомес розповіла, чому вона пішла з соціальних мереж

Селена Гомес розповіла, чому вона пішла з соціальних мереж

Можливо, ви помітили, що Селена Гомес останнім часом досить тихо поводиться у соціальних мережах. Гомес опублікувала відео в Instagram, пояснивши, що вона неохоче ділиться особистим життям та оновленнями протягом останніх кількох місяців, з огляду на соціальний та політичний клімат.
“Я просто хотіла, щоб ви знали, що я люблю вас, друзі, та я сумую за вами”, – сказала Гомес. “Я просто думаю, що через події у цьому році, було б трохи зневажливо публікувати речі, які можуть бути радісними або святковими”.
У червні вона передала свою платформу Instagram (на якій у неї 184 мільйони підписників) чорним активістам, таким як співзасновнику Black Lives Matter Алісії Гарза, щоб привернути увагу до цієї справи. Вона зводила до мінімуму події свого особистого повсякденного життя та залишала місце тільки для соціальних та політичних цілей, а також для випадкового поновлення кар’єри.
У той час, як вона була не активна у соціальних мережах, Селена Гомес, безумовно, була зайнята. Її косметична компанія, Rare Beauty, скоро почне свою роботу, а також вона запускає нове кулінарне шоу на каналі HBO Max під назвою “Selena + Chef”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments