Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяСелена Гомес розповіла, як справляється з біполярним розладом

Селена Гомес розповіла, як справляється з біполярним розладом

Американська співачка Селена Гомес у новому інтерв’ю поділилась, як живе після квітня 2020 року, коли в неї діагностували біполярний розлад. За її словами, реакція на хворобу у неї була спокійною – вона нарешті зрозуміла, чому з нею відбувались певні речі.
У 29-річної артистки впродовж останніх років діагностували чимало захворювань: вовчак, ниркову недостатність, через яку їй проводили трансплантацію нирки, проблеми з ментальним здоров’ям. У додаток, рік тому лікарі знайшли причину її депресій та панічних атак – біполярний розлад. Втім, поставлений діагноз став для неї полегшенням.


“Я відчула, що з моїх плечей впав великий вантаж. Я змогла глибоко вдихнути, і зрозуміти, чому це багато що пояснює… Тепер хвороба мене не лякає. Я хотіла все дізнатися про неї, тому це розуміння забрало мій страх”, – поділилась зірка.


“Я стикалася з дечим, що, начебто, повинно було потягнути мене на дно. І кожен раз, коли я проходила через щось подібне, я думала: “Добре, і що ж буде далі? Що ще мені доведеться пережити?”, – додала Селена. Артистка розповіла, що відмова від соціальних мереж у 2018 році допомогла їй впоратись із підвищеною тривожністю.


“Я подумала, що мені варто зайнятися чимось більшим. Після моєї смерті я хочу, щоб люди пам’ятали мене за моє серце. І цей маленький телефончик зі 150 мільйонами фанатами… Я просто вирішила відмовитися від нього. Це було для мене величезним полегшенням. Був час, коли я була недостатньо сильною, і могла нашкодити собі”, – зазначила артистка.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments