Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиСелена Гомес шкодує про відверті зйомки у кліпах

Селена Гомес шкодує про відверті зйомки у кліпах

Останнім часом Селена Гомес значно просунулася у «прийнятті себе» і тому стала більш чесно та відкрито спілкуватися з шанувальниками. У нещодавньому інтерв’ю Allure Селена зробила визнання, щодо своїх пікантних кліпів, в яких вона знімалася у спідній білизні, зокрема, відео на пісні з альбому Revival. Вона сказала:
«Це була не справжня я. На мене тиснули, щоб я виглядала більш дорослою для альбому Revival [тоді Селені було 23, зараз їй 28]. Здавалося, що мені треба показати більше шкіри. Але я думаю, то була не я».

Ймовірно, відкритість Селени пов’язана з тим, що вона нарешті дізналася причину свого нестабільного психоемоційного стану: нещодавно їй поставили діагноз біполярні розлади, про який Гомес не перестає розповідати. Співачка вважає це справжнім відкриттям, тому що знання діагнозу допомогло їй набагато краще пізнати себе та більш ефективно боротися з проблемами.


Тепер співачка тримає навколо себе «здоровий простір», щоб зайвий раз не турбуватися. Вона зізналася, що не читає коментарі, що не викладає нічого про себе у TikTok та не «гуглить» власне ім’я.
«Тому що у мене дуже чутливе серце», – зазначила зірка.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments