Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівСергій Бабкін розповів, як дізнався про хворобу очей

Сергій Бабкін розповів, як дізнався про хворобу очей

Артист не зміг прочитати етикетку на шампуні.
Український музикант Сергій Бабкін, який днями повідомив про свою рідкісну хворобу очей, розповів, як дізнався про неї.
За словами Бабкіна, якось він брав участь в одному з розважальних шоу на українському ТБ. Там був конкурс, де чоловік та жінка мали перегледіти одне одного. Переміг Бабкін. Тоді, зізнався артист, він відчув, що очі поболюють, однак він списав все на неймовірне напруження, пише ТСН.
“Далі все начебто нормально, а через декілька днів, не знаю навіть чому, взяв шампунь у ванній і спробував прочитати етикетку. Там, як ви знаєте, дуже дрібний шрифт. І тут розумію, що не можу прочитати – нічого не бачу. А я на зір не скаржився ніколи. Бачив дуже далеко, читав дуже дрібні літери” – зазначив Бабкін.

“Він мені дуже серйозно сказав: “У вас, Сергію, ситуація дуже критична. Як добре, що ми помітили це зараз. Критичне, складне, дуже рідкісне захворювання, дуже рідкісна патологія”. По-науковому я чув від нього такі штуки: увеїт задньої стінки ока, ексудативне відшарування сітківки” – розповів Бабкін.

Що саме стало причиною хвороби, музикант не знає, проте йому повідомили, що з епізодом на телебаченні і коронавірусом це не пов’язано. Поїхати на операцію саме до Австрії Сергію порадив його лікар. В Україні артист необхідні маніпуляції зробити не може, бо тут нема таких умов:
“В Україні є одна клініка, не буду називати, але вона в такому стані, що мені не рекомендували туди їхати. І ніби як в Україні потрібна нам апаратура є. Але вона працює в зв’язці з ліками, яких в Україні немає. Термін дії реєстраційного посвідчення на ці ліки закінчився два роки тому. Тому апарат є, лікарня, нехай і убита, є, але не можна проводити такі операції, тому що немає необхідних ліків, які потрібно закапувати в очі під час проведення такої операції. І що треба робити українцям? Летіти туди, де цей препарат є” – сказав артист.
Наразі Бабкін разом із дружиною Сніжаною чекають на 1 лютого, щоб вилетіти до Австрії. За словами Сергія, жодних прогнозів йому не дають, однак він впевнений у лікарях і вірить в найкраще.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments