Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівСергій Притула йде з Вар'яти-шоу та йде у мери Києва

Сергій Притула йде з Вар’яти-шоу та йде у мери Києва

Шоумен Сергій Притула вирішив кардинально змінити сферу діяльності. Телеведучий записав відеозвернення у своїх соціальних мережах, де повідомив, що залишає гумористичний проєкт «Вар’яти-шоу», над створенням якого працював 10 років. Тепер Притула піде в політику.
Комік впевнений, що зробив максимально багато в акторській професії, зараз же настав час реалізовувати свої політичні амбіції. А саме – чоловік збирається балотуватися на пост мера Києва.
Крім того, знаменитість запевняє, що у разі перемоги на виборах, він попрощається і з роботою на Новому каналі.

“Якщо говорять, що «Притула – комік», нехай скажуть, що «Притула – волонтер» … Я – не фахівець по всьому на світі. Але я знаю, як формувати команду, як робити великі проєкти. Коли говорять, що мені буде важко налаштувати роботу якогось департаменту у КМДА, а хтось пробував налаштувати штаб оперативного ведення бою для 3-го полку спецназу? Чи вважаєте президента коміком? Це ваші проблеми. Мене звуть Сергій Притула, я не Зеленський і не Славко Вакарчук”, – заявляє артист.
Ведучий «Хто зверху?» зізнався, що це рішення далося йому нелегко, проте поєднувати творчу роботу та політичну діяльність він не буде. Однак артист пообіцяв, що візьме участь у завершальному сезоні «Вар’яти-шоу».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments