Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівСергій Притула відпочиває в Дубаї з сім'єю: зворушливе фото з донькою

Сергій Притула відпочиває в Дубаї з сім’єю: зворушливе фото з донькою

Знаменитий український шоумен і політик Сергій Притула відправився на відпочинок у Дубаї. Він наголосив, що це перша закордонна відпустка з сім’єю за останній рік.
Безліч зірок українського шоу-бізнесу вже встигли відпочити за кордоном і повернутися в Україну. Натомість Сергій Притула лише відправився на сонячний курорт. Після відпустки в Карпатах ведучий з дружиною і дітьми полетіли в Об’єднані Арабські Емірати.
Знаменитість зізнався, що через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження понад рік не виїжджав за кордон. Однак в лютому все ж наважився на сімейну відпустку.
Сергій Притула зізнався, що перед вибором курорту радився з друзями, який напрямок нині краще обрати. Ті нібито наполягали на Мальдівах та Омані, однак ведучий зупинився на Дубаї. Проте в дописі запевнив публіку, що відпочиває в Залізному Порту, що на Херсонщині.

“Попитались у друзів, які зараз напрямки є популярними. Одні “топили” за Мальдіви. Інші сказали, що дуже цікаві враження можуть бути від Оману! Але мені здалося, що вони мене тролять, тому, як бачите, ми з сім’єю обрали Залізний Порт” – з гумором написав шоумен.
Допис ведучий доповнив зворушливим фото з 3-річною донечкою Соломією. Вони позували на тлі відомого 5-зіркового готелю Бург-ель-Араб, який і “видав” справжнє місце відпочинку шоумена. Сергій Притула постав у шортах з оголеним торсом, а на руках тримав крихітку в суцільному синьому купальнику з зірочками та капелюсі.
Соломія не приховувала свого щастя від відпочинку посеред зими й весело махала руками. У кадрі зірка з’явився лише з донькою, однак, схоже, дружина Катерина та син від першого шлюбу Дмитро також відправились на відпочинок у Дубаї.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments