Субота, 13 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиСет Роґен розповів, як фільми Marvel ускладнюють життя творцям комедій

Сет Роґен розповів, як фільми Marvel ускладнюють життя творцям комедій

Фільми Marvel назавжди змінили кінематографічний ландшафт, надихнувши ряд інших кінематографічних всесвітів та безповоротно змінивши жанр. Однак мало хто говорить про те, як вони змінили світ комедії, про що недавно повідав Сет Роґен.
Сет Роґен поговорив з GamesRadar +, коли просував свій останній фільм “Американський огірок” про людину, що застрягла у розсолі на 100 років. Зрештою тема змінилася на комедійні фільми середнього розміру, особливо з урахуванням того, що багато хто відразу перейшли на VOD, наприклад, “Король Стейтен-Айленда”. Цікаво, що Сет Роґен заявив, що комедія у фільмах Marvel жива та здорова.
Ось що він сказав: “Іноді ми з моїм давнім другом Еваном [Ґолдберґом, теж продюсер] говоримо про те, наскільки фільми Marvel комедійні. “Тор: Раґнарок”- це комедія. “Людина-мураха”- теж по своїй суті комедія. Таке положення справ. Так з’являються комедії з бюджетом у розмірі $ 200 млн. Мені, як автору комедій, потрібно тримати це в розумі. Це той стандарт, якого чекають люди! Ці великобюджетні проєкти функціонують, як комедії. Публіка, як і раніше, любить комедії, і вони хочуть саме масштабних фільмів на кшталт “Дедпула”. Коли ж у вас немає можливості забезпечити масштабність, то замислюєшся: “Що ж я пропоную глядачам?” Ось чим хороші, наприклад, “Хороші хлопці”. Ми даємо не масштабність, а чисту комедію, емоції та ностальгію. Такий компроміс”.
Сет Роґен не думає, що комедії із середнім бюджетом мертві – принаймні поки що. За словами Роґена, про смерть таких комедій він чує вже протягом десяти років, але фільми на кшталт “Сосисочної вечірки” та “Сусідів” доводять, що ситуація не така плачевна, як здається.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments