Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиШарліз Терон розповіла, чому ні з ким не зустрічається понад п'ять років

Шарліз Терон розповіла, чому ні з ким не зустрічається понад п’ять років

Вже близько п’яти років Шарліз Терон одна виховує двох прийомних дітей – 8-річного Джексона та 5-річну Огаст. Нещодавно в шоу Дрю Беррімор акторка розповіла, чому ні з ким не зустрічається та не шукає відносин.
«Для людей це дивно. Я ходила на пару побачень, але за п’ять років так ні з ким і не зустрічалася. Я особливо не шукаю відносин. Можу чесно сказати, що не відчуваю себе самотньою. Коли у мене з’явилися діти, мої інтереси нікуди не поділися, я все ще живу повним життям. Та й батьківство – це досить важка праця. Але коли у кінці дня я лягаю спати, я розумію, що не хотіла б, щоб мій день проходив якось інакше», – поділилася Шарліз.
Раніше Терон говорила, що зустрічається сама з собою. Вона розповіла, як одного разу маленька донька порадила їй завести чоловіка.
«Ми з моїми дівчатками сиділи у машині, і молодша сказала: «Мам, тобі потрібен хлопець». А я відповіла їй: «Взагалі-то ні, не потрібен. Зараз я і так відчуваю себе добре». А вона знову: «Знаєш що, мам? Тобі потрібен хлопець та потрібні відносини!» – поділилася Терон.

Акторка, за її словами, пояснила дитині, що вона «зустрічається сама з собою».
«У неї був такий погляд, ніби вона взагалі не передбачала, що таке можливо. У неї просто мозок вибухнув. Зате вона зрозуміла, що можливий ось такий зовсім інший варіант», – зазначила Шарліз.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments