Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиШер засудила опікунство над Брітні Спірс

Шер засудила опікунство над Брітні Спірс

Скандал навколо опікунства над Брітні Спірс набирає обертів. Днями відбулося нове судове засідання, за рішенням якого справи відомої поп-співачки залишилися у веденні її батька, Джеймі Спірса, як мінімум до лютого 2021 року. Це спровокувало тисячі повідомлень на підтримку руху #FreeBritney, та інша ікона поп-музики не змогла залишитися осторонь від того, що відбувається.
У своєму Twitter Шер задалася питанням про те, як довго Брітні залишиться для своїх опікунів «дійною коровою», та висловила сумнів у тому, що хтось із них хоче співачці одужання. «Її стан повинен оцінювати той, хто нічого від неї не хоче», – заявила Шер.
До слова, це не перший раз, коли співачка поставила під сумнів необхідність опікунства над Брітні Спірс. Ще у січні цього року, коли Брітні довелося покинути резиденцію у Лас-Вегасі через хворобу батька, Шер підняла питання про те, з якого дива співачку вважають досить здоровою для наполегливої ​​роботи, але при цьому недостатньо здорової, щоб самостійно піклуватися про себе. «Питання. Чому жінка працює, якщо її опікун знає, що вона недостатньо здорова, щоб піклуватися про себе », – написала вона.


І хоч у цілому Шер не дуже контактувала з рухом #FreeBritney, вона явно впевнена в тому, що тільки Спірс повинна контролюватися події, що відбуваються в її житті. Нагадаємо, співачка перебуває під опікою понад 10 років, а до появи «визвольного» руху привели дивні публікації Брітні Спірс у соцмережах, виходячи з яких фанати вирішили, що вона сама просить про допомогу.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments