Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиШерон Стоун розповіла про сексуальні домагання

Шерон Стоун розповіла про сексуальні домагання

У своїх інтерв’ю 62-річна Шерон Стоун неодноразово розповідала про домагання, яким піддавалася за свою довгу кар’єру у кіно. Ось і під час нещодавньої бесіди з виданням Town & Country акторка згадала один з таких принизливих епізодів у своєму житті. Вона розповіла, як стала жертвою харасменту з боку кінорежисера, ім’я якого назвати відмовилася.
“Він сказав, що я повинна сісти до нього на коліна, щоб отримати роль. Коли я відповіла йому, що не збираюся цього робити, він відіслав мене назад у трейлер. Саме так все і було”, – згадала Шерон Стоун подробиці цієї неприємної для неї історії.
Попри те, що сама Шерон відмовилася називати ім’я кінорежисера, який до неї домагався, видання Town & Country уточнило, що даний епізод стався у момент, коли акторка перебувала на піку своєї кар’єри, – це було у 2006 році під час її зйомок у другій частини “Основного інстинкту”.
При цьому у бесіді з журналістами Шерон Стоун зізналася, що ніколи не вважала себе привабливою, попри народне звання секс-символу, яке акторка носить з початку 1990-х:
“Я ніколи не вважала себе неймовірно сексуальною. На зйомках “Основного інстинкту” мені доводилося досліджувати свою темну сторону. У підсумку я з нею подружилася. Я не повинна боятися самої себе. Я думаю, саме цю впевненість люди знаходять сексуальної”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments