Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиЩо Том Круз забороняє своїм колегам по знімальному майданчику

Що Том Круз забороняє своїм колегам по знімальному майданчику

Примхи зірок класу A на акторському майданчику, часом приймають найнесподіваніші форми. Наприклад, минулого року у мережі обговорювалася новина про те, що на зйомках картини “Одного разу в … Голлівуді” знімальній групі не можна було навіть дивитися в очі виконавцю однієї з головних ролей Леонардо Ді Капріо. Сьогодні ж стало відомо, що особливим списком вимог відзначився і Том Круз. Виявляється, актор ненавидить бігати поруч з ким-небудь у кадрі. І не дозволяє з’являтися подібним сценам у фільмах зі своєю участю.
Таємницю Круза розкрила акторка Аннабелль Волліс, яка працювала разом з ним у фільмі “Мумія”. Аннабель пощастило стати винятком із вічного правила Тома: саме їй чомусь було дозволено пробігтися поруч з актором. І бігли вони, зрозуміло, в одному темпі.
“Мені довелося пробігтися з ним пліч-о-пліч, хоча спочатку він не погоджувався. Казав: “Ніхто не бігає зі мною на екрані”. Але я відповіла: “Але я добре бігаю”. І навіть спеціально пристосовувала свої пробіжки на той час, коли він приходив, щоб він побачив мене у справі. І після цього Том вирішив додати сцени бігу у фільм. І ви знаєте, це було краще ніж отримати “Оскар”. Я була така щаслива, що домоглася свого. І пробіглася з самим Томом Крузом!” – розповіла Аннабелль Волліс у своєму новому інтерв’ю виданню The Hollywood Reporter.
Через що актор дотримується такого правила, вона не пояснила. Можливо, виною тому є невисокий зріст актора або ж інші причини.
Том Круз вже давно ретельно підходить до своїх робочих проєкт та майже завжди контролює знімальний процес, часом приймаючи рішення, які виявляються не під силу навіть продюсерам. Одного разу, Том Круз вирішив побудувати в Оксфордширі ціле село, максимально ізольоване від навколишнього світу, щоб швидше та в атмосфері повної безпеки закінчити зйомки сьомої частини франшизи “Місія нездійсненна”. Усі витрати Круз взяв на себе. Зйомки картини повинні були початися ще в лютому у Венеції, але через введеного в Італії карантину та пандемії коронавірусу, цього так і не відбулося. Потім команда фільму перемістилася до Великобританії – але вірус незабаром прийшов і туди. Тепер кінематографісти намагаються усіма силами надолужити згаяний час.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments