Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeЗарубіжнаСіара знялася вагітної у музичному кліпі за кілька днів до пологів

Сіара знялася вагітної у музичному кліпі за кілька днів до пологів

Минулого місяця Сіара втретє стала мамою, а на днях у неї вийшов кліп, в якому вона постала вагітна. Відео на пісню “Rooted” знімалося раніше, за кілька днів до пологів співачки. У ньому Сіара звеличує ідею материнства, а також культуру чорношкірого населення.
Кліп закінчується повідомленням: “Не припиняйте боротися за те, у що ви вірите. Мої чорні королі та королеви, продовжуйте сіяти та поширювати насіння любові, надії та гордості у своєму племені. Все, що вам потрібно для виживання та процвітання, корениться у вас. Залишайтеся вкоріненими”.

Виручені від пісні “Rooted” кошти підуть на підтримку “Grantmakers for Girls of Color”, благодійної організації, що займається підтримкою чорношкірих, латиноамериканських та азіатських дівчат у США, а також корінних мешканок Америки.
“У цій пісні я говорю про радість бути чорношкірим. Я святкую нашу унікальність, нашу силу, адже все, що нам потрібно, щоб жити та процвітати, закладено у нас. Ти не обмежений своєю статтю або кольором шкіри. Так я живу, і я хочу ділитися цим та підтримувати нашу чорну спільноту”,- зазначила Сіара, розповідаючи про нове відео.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments