Середа, 17 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиSky випустить фільм "Таємний сад", з Коліном Фертом у головній ролі, на...

Sky випустить фільм “Таємний сад”, з Коліном Фертом у головній ролі, на каналі Sky Cinema

“Таємний сад” від продюсера Девіда Хеймана, який стоїть за франшизами “Гаррі Поттер” та “Паддінгтон”, заснований на класичному дитячому романі Френсіс Ходжсон Бернетт. У фільмі знялись Діксі Егерікс, Колін Ферт та Джулі Уолтерс. Режисером фільму виступив Марк Манден, автор сценарію Джек Торн.
Сара Райт, директор Sky Cinema, сказала: “В Sky ми хочемо демонструвати найкращі фільми, і ми дуже раді показати “Таємний сад” на Sky Cinema”.

Фільм розповідає історію Мері (Егерікс), 10-річної дівчинки, відправленої жити до свого дядька (Ферт) під пильним наглядом Місіс Медлок (Уолтерс) з єдиною домашньою служницею (Айсіс Девіс) в компанії. Дія фільму відбувається в Англії 1940-х років у віддаленому заміському маєтку.
Мері починає розкривати багато сімейних таємниць, особливо після того, як випадково зустріла свого двоюрідного брата Коліна (Едан Хейхерст), який був замкнений нездоровим у флігелі будинку. Мері виявляє дивовижний сад та знайомиться з місцевим хлопчиком Діконом (Амір Вілсон), який допомагає їй вилікувати пошкоджену ногу бродячого пса Гектора, використовуючи відновлювальні сили саду. Троє дітей занурюються глибоко у таємниці саду – чарівного місця, яке назавжди змінить їхнє життя.
Фільм буде доступний на потоковому сервісі Sky Now TV через Sky Cinema Pass.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments