П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeУкраїнаСвітська хронікаСлідом за Мішиною: Олександр Еллерт приїхав у Крим

Слідом за Мішиною: Олександр Еллерт приїхав у Крим

У п’ятницю, 16 липня, Ксенія Мішина опублікувала емоційний допис, яким оголосила про розрив з Олександром Еллертом. Через два дні він приїхав у Крим, де зараз відпочиває “Холостячка”. Схоже, гуморист намагається повернути кохану.
Днями Олександр Еллерт звертався за допомогою до підписників, намагаючись знайти серед них митників або прикордонників. Як з’ясувалось, їхня допомога була потрібна переможцю “Холостячки”, аби законно потрапити в окупований Крим. Судячи з усього, все заради Ксенії Мішиної, яка зараз відпочиває на півострові з сином Платоном.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Эллерт Александр (@ellert_a)


“Я зробив перепис митників і прикордонників України. Дякую всім велике за те, що мені не прилетіла 204 стаття адміністративки”, – з гумором повідомив Еллерт.
У якому місці перебуває “Холостячка” – невідомо, тоді як Олександр поїхав у Ялту. В інстаграм-сторіс він показав, що насолоджувався мальовничими пейзажами поблизу Ластівчиного гнізда та піднявся на вершину Кримських гір – гору Ай-Петрі. Згодом Еллерт медитував у фантастичній локації з виглядом на Чорне море. Додамо, в Крим він приїхав сам.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Эллерт Александр (@ellert_a)


В особистому профілі переможець “Холостячки” опублікував фото біля підніжжя гори Ай-Петрі та інтригуючи підписав: “Ту би континуед”. У перекладі з англійської – далі буде. Схоже, їхня історія з Ксенією Мішиною незакінчена.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments