“Сором зник на паркані”: Віра Брежнєва показала “гарячий” кадр з відпочинку

0
723

Екс-учасниця культового гурту “ВІА Гра”, 37-річна Віра Брежнєва, хоч і покинула кар’єру у відомому сексуальному тріо, а все ж продовжує хизуватися своїми формами на камеру. Співачка показала у мережі спокусливий кадр з відпочинку, де вона у самому лише купальнику залізла на паркан і вигрівалася на сонці.
“Сором зник, градус підвищено, я не свята” – такі хештеги обрала білявка, аби описати нове фото. У свої 37 Брежнєва може з легкістю похвалитися ідеальними формами, навіть не зважаючи на те, що жінка народила двох дітей.
Зрозуміло, що у коментарях без звинувачень у надмірній вульгарності не обійшлося. Користувачі неодноразово критикували співачку за зловживання фотошопом, та цього разу на Брежнєву “накинулись” хейтери за надто відверту позу. Що ж, це вкотре підтверджує, що критика неминуча, коли є популярність.


Фани, що отримали від фото естетичне задоволення, своїх емоцій також не приховували: “З такою фігурою можна все! Віро, ти богиня”, “Ти всюди виглядаєш дуже органічно”, “Віро, Ви з роками стаєте ще гарніша, цікавіша та мудріша”, “От вмієте ви надихати!”, “Неймовірна красуня, так тримати! Ви з часів Віа Гри ще більше покращали”.
Як ми вже зазначили, Віра доповнила підпис словами “Я не свята” – так само звучить й назва її пісні, спокусливий та розкутий кліп на яку співачка з України презентувала ще місяць тому. Недаремно, як бачимо, Меладзе написав композицію саме з такими словами. Цікаво, якою була його реакція на відверті фото дружини у мережі?

Нагадаємо, що Віра Брежнєва родом з міста Дніпродзерджинська, однак, як виявилось, зірка не вважає себе українською співачкою. У одному з інтерв’ю цього року вона заявила, що в Україні її не сприймають як повноцінну українську співачку. Окрім цього, каже зірка, у неї зовсім немає пісень українською мовою.
Ось уже декілька років Віра проживає та працює у Росії. Зрозуміло, що там вона, як і Ані Лорак, Світлана Лобода та інші, стала “своєю” і абсолютно не відчуває утисків чи дискомфорту. Українські артисти, в свою чергу, гостро засуджують тих музикатів, хто вирішив будувати кар’єру саме у Росії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here