Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиСпеціальний епізод серіалу "Друзі", знову перенесено через пандемію

Спеціальний епізод серіалу “Друзі”, знову перенесено через пандемію

Возз’єднання “Друзів”, для зйомок спеціального епізоду для HBO Max, знову перенесені.
Довгоочікуваний спеціальний випуск, який вперше возз’єднує на екрані шість головних акторів комедії NBC, був відкладений на невизначений термін через тривалу пандемію. Спочатку планувалося, що дебют на HBO Max відбудеться у травні дату на стрімінговому сервісі, проте цей випуск зіткнувся з декількома затримками через проблеми зі здоров’ям та безпекою. Оскільки за останній місяць Каліфорнія стала гарячою точкою коронавірусу, у найближчому майбутньому запис епізоду більше не є можливим.
Актор Девід Швіммер сказав Entertainment Weekly, що сподівався зняти спеціальний випуск у серпні, але визнав, що немає ніяких відомостей про те, коли зйомки можуть бути здійсненні. “Ми зробимо це, коли буде безпечно”, – сказав Швіммер. “Ми хочемо це зробити, і це станеться. Насправді питання у тому, коли буде найбільш безпечний час для цього”.
Зірки Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Метт Леблан та Меттью Перрі, а також творці серіалу Девід Крейн та Марта Кауфман збираються брати участь разом зі Швіммером.
“Наскільки я розумію, вони збираються знову будувати всі оригінальні декорації, аж до найдрібніших деталей реквізиту та іншого”, – сказав Девід Швіммер. “Я дуже радий знову вийти на майданчик, побачити усіх та відчути, як це знову опинитися на цих майданчиках з акторами”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments