П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяСпівак Ашер втретє стане батьком

Співак Ашер втретє стане батьком

Радісні новини повідомило американське видання US Weekly: відомий музикант Ашер незабаром знову стане батьком. Для співака, який вже виховує двох синів разом з колишньою дружиною Тамекою Фостер, ця дитина стане третім. А для його дівчини Дженн це первісток. Не так давно пару бачили у Лос-Анджелесі біля однієї зі звукозаписних студій, і в положенні Дженн важко було засумніватися.
“Вони дуже щасливі та схвильовані”, – повідомило виданню анонімне джерело.
Вперше про роман 41-річного Ашера та 36-річної Дженн заговорили у жовтні 2019 року, коли пару помітили разом на бекстейджі заходу Hollywood Bowl. Дженн не чужий світ музики: вона працює музичним продюсером та швидше за все саме завдяки своїй професії познайомилася зі співаком.
До цього Ашер Реймонд був одружений з 51-річним менеджером Грейс Мігель. Вони почали зустрічатися у 2008 році відразу ж після розставання Ашера з його першою дружиною Тамекою Фостер, однак одружилися лише у 2015 році, щоб потім, у 2018 році оголосити про своє розлучення.
“Подумавши, ми з Грейс вирішили розлучитися, відтепер ми більше не пара. Ми як і раніше залишаємося дуже близькими людьми, друзями, які будуть продовжувати підтримувати один одного у різні періоди життя. Ми продовжуємо любити один одного та рухатися далі”, – говорилося в офіційній заяві.
У шлюбі з Грейс Мігель у співака не народилося дітей. І на цю мить єдині його діти – це 12-річний Ашер та 11-річний Навід, які народилися, коли Ашер був одружений з Тамекою Фостер (шлюб тривав з 2007 по 2009 рік). Однак незабаром у родині музиканта буде поповнення.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments