Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeУкраїнаФакти"Стала веганом": Тіна Кароль здивувала шанувальників своїм рішенням

“Стала веганом”: Тіна Кароль здивувала шанувальників своїм рішенням

Вже близько місяця українська співачка Тіна Кароль як пробує себе веганом. Жінка поділилась, що за місяць до своєї подорожі до Намібії вона раптово вирішила припинити вживати продукти тваринного походження.
За її словами, у Намібії Ми подорожували цілою країною: Тіна Кароль розповіла, як відпочила в Намібії з сином – відео вона зрозуміла, що люди і тварини є рівноправними дітьми природи. Тому вона більше не може вживати м’ясо та інші продукти тварин.


“За місяць до поїздки до Намібії я стала веганом. В один день я прокинулася і відчула – все!” – зазначила Тіна. Змінивши свій раціон харчування, вона помітила, що стала щасливішою і почала думати по-іншому.
“Я навчилася мислити більш масштабно, бути мобільнішою. А ще я стала набагато щасливішою. Відчула свободу навіть на фізичному рівні. З’явилася інша структура мислення. У мені немає відчуття втрати. Я не хочу більше думати про втрату, як про безповоротну точку. Після неї обов’язково буде придбання. Наші втрати з точки зору майбутнього – це можливості знайти щось краще і відкрити очі. Це реверс: втратили – знайшли”, – прокоментувала свій вибір Кароль.


Наразі веганство та вегетаріанство є невід’ємною складовою життя багатьох українців, тому чимало фанатів Тіни Кароль втішились такому вибору улюбленої співачки: “Як важливо піднімати такі теми. Браво! Я нікого не їм вже 9 рік”, “Веган – ура! Нас все більше”, “Ще більше буду любити і поважати Тіну. Такі теми потрібно піднімати і розповідати людям, що є життя без м’яса! Браво! Я не їм м’ясо вже 6 років і сина народила богатиря”, “Саме той момент, коли зовнішня краса поєднується з внутрішньою”, “Як же мені подобається така усвідомленість в людях. От би все так задумалися”, “Браво! Дякую за важливі пости на величезну аудиторію. Я сама вже 8 рік нікого не їм”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments