П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиСтала відома назва «Людини-павука 3»

Стала відома назва «Людини-павука 3»

Можливо, ми тільки що дізналися назву «Людини-павука 3» від Marvel Studios. У прийдешньому сиквелі повернеться Том Холланд у ролі Пітера Паркера, дія якого почнеться після подій тогорічного фільму «Далеко від дому». Якщо припустити, що назва, за чутками, вірна, Marvel та Sony будуть дотримуватися теми «Дома». Третій випуск називатиметься «Людина-павук: туга по дому».
Ми повинні попередити, що це поки чутки, і студія ще не підтвердила їх. Проте, пара відомих журналів, такі як Esquire та Maxim, використовували назву «Людина-павук: туга по дому» на сторінках, присвячених фільму. З огляду на те, що це великі журнали, а не невеликі блоги, засновані на чутках, назва повинна мати певний рівень довіри. Тепер виникає питання, коли Disney/Sony підтвердять або спростують передбачувану назву.
Якщо ми припустимо, що туга за рідною домівкою – це дійсно те, на чому зупинилися режисер Джон Уоттс та студія Marvel, то що це може означати для майбутньої пригоди Пітера Паркера? Ми знаємо напевно, що Містеріо розкрив усьому світу секретну особистість Людини-павука, у сцені після титрів «Далеко від дому», закінчивши фільм на грандіозному фіналі. Пітер був звинувачений у смерті Містеріо. Чи означає це, що він буде в бігах від закону? Якщо це так, то можна уявити, що юний герой дійсно трохи сумує за домівкою.
На цей момент, це все чисті припущення. Офіційно про «Людину-павука 3» нічого не повідомлялося. Спочатку фільм повинні були знімати влітку, але зупинка виробництва, з якою довелося зіткнутися Голлівуду, відсунула це. Том Холланд зараз знімається в «Uncharted» і, як очікується, з’явиться на службу у кінематографічний всесвіт Marvel відразу після того, як завершить роботу над адаптацією відеогри.
Поточна версія франшизи «Людина-павук», яка є результатом партнерства між Disney та Sony, виявилася надзвичайно успішною. «Далеко від дому» став найкасовішим фільмом Sony за всю історію, зібравши 1,12 мільярда доларів у світовому прокаті. «Людина-павук 3» нещодавно був відкладений у зв’язку зі зміною дат випуску MCU. Тепер він повинен з’явитися у кінотеатрах 17 грудня 2021 року.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments