Середа, 10 Серпня, 2022
HomeМодаКрасаСтала відома переможниця конкурсу "Міс Всесвіт-2019"

Стала відома переможниця конкурсу “Міс Всесвіт-2019”

В американській Атланті завершився конкурс “Міс Всесвіт-2019”. У заході брали участь 30 дівчат з різних країн світу. У підсумку перемогу здобула представниця ПАР Зозібіні Тунзі, яка з самого початку вважалася фавориткою глядачів.
26-річна Зозібіні Тунзі не очікувала, що стане переможницею одного з найвпливовіших конкурсів світу. Коли члени журі назвали її ім’я, дівчина не могла в це повірити і заплакала. У своїй промові перед оголошенням результатів Зозібіні говорила про несправедливе ставлення до темношкірих жінок, через який сама страждала в юності.

“Суспільство було запрограмовано протягом довгого часу – воно не бачило те, що темношкірі дівчата можуть бути магічно красиві. Тепер ми рухаємося до того, щоб жінки, подібні до мене, могли нарешті знайти місце в суспільстві, могли нарешті дізнатися, що вони красиві”, – підкреслила Тунзі.

Корону переможниці вручила “Міс Всесвіт” минулого року Катріона Грей. Друге місце на конкурсі зайняла 22-річна “Міс Пуерто-Ріко” Медісон Андерсон, а третьою стала 25-річна «Міс Мексика» Софія Арагон.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments