Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяСтали відомі обставини загибелі зірки «Хору» Наї Рівери

Стали відомі обставини загибелі зірки «Хору» Наї Рівери

Два місяці тому шанувальників серіалу «Хор» шокувала новина про зникнення акторки Наї Рівери. Разом з чотирирічним сином вона вирушила на відпочинок на озеро, де вони каталися на човні та купалися. Але після цього Ная пропала, а її сина знайшли у човні одного. Через кілька днів пошуків тіло Рівери знайшли у воді. Виявилося, що акторка потонула.
Близькі Наї заявили, що вона добре плавала, тому причина її утоплення для багатьох залишалася загадкою. Але нещодавно судмедексперти провели розтин тіла акторки. Згідно їх звіту, Рівера страждала від сильних запаморочень та головного болю, які могли початися під час її занурення у воду. На думку експертів, зазвичай Ная могла справлятися з проблемою за допомогою ліків, але у той день все сталося дуже швидко.

Тепер співробітники правоохоронних органів упевнені: це був нещасний випадок. Також фахівці не знайшли у крові Наї алкоголю або заборонених речовин. Повідомляється, що перед смертю вона кликала на допомогу і, перш ніж піти під воду, тримала руку піднятою вгору. Раніше один з водолазів, який брав участь у пошуку тіла Рівери, зазначив, що на дні озера багато рослин, через що під водою дуже погана видимість. Він також припустив, що Ная могла заплутатися у рослинах.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments