Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяСтарша донька Анджеліни Джолі Шайло не стала святкувати з родиною День доньки

Старша донька Анджеліни Джолі Шайло не стала святкувати з родиною День доньки

Нещодавно, Анджеліна Джолі відсвяткувала зі своїми доньками День доньки та з цього приводу зводила їх в зірковий ресторан Craig’s в Західному Голлівуді. Папараці підловили акторку на вході в заклад.
З нею були доньки Вів’єн та Захара. Мама та діти заходили в ресторан з захисними масками на обличчі. Третьої доньки, Шайло, з родиною не було. Втім, невідомо, чи вважається Шайло донькою, а не сином, оскільки деякий час назад вона попросила називати себе Джоном. Ходили чутки, що дитина сприймає себе хлопчиком та навіть готується до гормональної терапії.
Правда, за останні місяці ці чутки вщухли, оскільки на свіжих фотографіях Шайло стала виглядати більш жіночною, зокрема, тому, що відростила волосся, яке тепер збирає у хвостик, і одного разу одягла шорти-спідницю, хоча раніше виходила на публіку виключно з короткою стрижкою та в чоловічому одязі.
Бред та Анджеліна не розповідають про те, як зараз йдуть справи з самоідентифікацією у 14-річної Шайло. Але через те, що її не побачили на фотографіях з мамою та сестрами в День доньки, шанувальники припустили, що Шайло не вважала
цей день своїм святом.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments