Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeКіноТелебаченняСтівен Колберт та Джеймс Корден повертаються у студію для зйомок нових епізодів...

Стівен Колберт та Джеймс Корден повертаються у студію для зйомок нових епізодів своїх ток-шоу

Після того, як Джиммі Феллон повернувся у студію для зйомок “The Tonight Show”, його приклад наслідувала пара інших ведучих. ET підтвердив, що Джеймс Корден проміняє комфорт свого будинку на звичний знімальний майданчик. Стівен Колберт з “The Late Show”, також, повернеться на знімальний майданчик у Нью-Йорку.
Перед спалахом Колберт записував своє ток-шоу у знаменитому Театрі Еда Саллівана у Нью-Йорку, а Корден записував на студії CBS у Лос-Анджелесі, Каліфорнія.
Стівен Колберт натякнув, що він повернеться до студії, для запису нових епізодів, але припустив, що це буде не там, де він зазвичай записує. “Я не буду у Театрі Еда Саллівана, але я, теж, не буду ночувати там, де працюю”, – сказав Колберт зі сміхом.
Обидва ведучих вели віддалену зйомку з моменту початку спалаху коронавірусу. Стівен Колберт записував нові епізоди у своєму будинку, а його сім’я виступала у ролі знімальної групи, у той час як Джеймс Корден записував епізоди у своєму гаражі – фактично до нього приєднався співведучий та лідер музичного гурту Реджі Уоттс.
Тим часом, Джиммі Феллон повернувся у свою студію на Рокфеллер Плаза, де він записує нові епізоди. До нього приєднався його музичний гурт “The Roots” та урізана виробнича команда. У залі немає глядачів. Усі, хто знаходиться поза камерою, носять маски. Феллон та учасники “The Roots” залишаються соціально дистанційованими, та його інтерв’ю, як і раніше, проводяться через відеочат.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments