Анджеліна Джолі сказала,що Бред Пітт чудовий батько

0
1591

Кілька днів тому Анджеліна Джолі вперше за досить довгий час дала інтерв’ю,щодо Скандального розлучення з Бредом Піттом.
На інтерв’ю акторка вирішила не зупинятися і знову відповіла на злободенні запитання – цього разу в програмі Good Morning America.
Незважаючи на її непрості відносини з  Бредом Піттом, Анджеліна бачить актора прекрасним батьком.На питання ведучого про те,чи вважає акторка після того,що вона пережила,колишнього чоловіка добрим батьком,Джолі дала відповідь:”Так, звичайно.Ми завжди будемо родиною.Завжди”
Про те,кілька місяців назад вона так не вважала,але навпаки, висувала в його сторону серйозні звинувачення: Анджеліна сказала,що її чоловік безжалісно поводився з дітьми. Ця справа зайшла досить далеко, тому не обійшлось без ФБР,висновком було відхилення звинувачень актриси на адресу Пітта.
В ефірі шоу Анджеліна також розповіла про свій новий фільм “Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі”, над яким Джолі працювала кілька місяців з сином Меддоксом, усиновленим в Камбоджі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here