“А як же Купер?”: Леді Гагу було помічено із новим бойфрендом

0
394

Культова поп-діва сучасності нарешті поставила крапку в невпинних чутках і недомовленостях стосовно її роману із Бредлі Купером. І, як виявилось, співачка аж ніяк не причетна до розлучення іменитого актора із Іриною Шейк, як би російські шанувальники супермоделі не переконували у мережі. А раз і назавжди розставило усі крапки одне не надто невинне фото Леді Гаги із її новим кавалером.
Не минуло й півроку після розлучення співачки із її нареченим Крістіаном Карино. Ще менше часу пройшло з моменту прем’єри уже як легендарної стрічки «Народження зірки». Менше з тим, Леді Гага таки встигла усе налагодити в особистому житті. У будь-якому разі, про це свідчать допитливі папараці. Не виключено, що чутки стосовно її роману із Купером тільки посприяли інтимності положення.

Але час таки вносить свої корективи. І змушує навіть найбільш «підпільні» зіркові романи виходити назовні, що і трапилось із стосунками Леді Гаги з її таємним коханцем. Наразі відомо тільки, що чоловік, із яким співачка раптово для громадськості опинилась у палких «обіймах» – її ж аудіоінженер, Ден Хортон. Пару журналісти вистежили у Лос-Анджелесі, коли закохані сиділи за бранчем у фешенебельному ресторані «Granville» у «Studio City».
Відтак, цієї неділі, 28-го липня, світ нарешті затямив, що між екс-колегами по знімальному майданчику Леді Гагою та Бредлі Купером нічого не було. Принаймні, це аж ніяк не послугувало причиною гучного розлучення артиста зі своєю громадянською дружиною. Хоча й і в цій ситуації виникає чимало запитань. Так чи інакше, бодай щось стало більш зрозумілим у черговому голлівудському «любовному трикутнику».

За словами працівників закладу, пара навідріз відмовлялась фотографуватись із фанами. До того ж, поводили вони себе аж ніяк не як друзі. Усе свідчило, що між ними «щось більше». Проте, поки складно сказати, наскільки їхні стосунки є серйозними. Зрештою, вони чудово проводять час разом, що буквально таки кидається ввічі. Пристрасні поцілунки та палкі обійми на людях – усе немов за сюжетом стрічки «Народження зірки».
Для невимушеного виходу у світ Леді Гага обрала чорні джинсові шорти міні та стильні черевики. Її обранець, у свою чергу, вбрався у джинси та чорну футболку, що вдало підкреслила його численні татуювання. Що цікаво, співачка повсякчас намагалась уникати зайвих контактів із чоловіком, хоч і кілька разів врешті проявила «необережність».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here