Адель взялась за організацію дівич-вечора Дженніфер Лоренс

0
390

Не так давно громадськість тільки дізналась про заручини іменитої голлівудської акторки Дженніфер Лоренс із арт-галеристом Куком Мароні, а в мережі уже з’явились підозри на прийдешній дівич-вечір. Ні для кого не секрет, що Адель є давньою подругою акторки. Відтак, саме вона перейняла на себе роль організації божевільної дівочої вечірки, що традиційно відбувається за лічені дні до весілля.
Варто зауважити, що Адель розлучена із чоловіком доволі таки давно. Тож, ніщо і ніхто не може стати їй на заваді організації грандіозного свята. Та й власне співачка не поспішає впадати у відчай. Зірка чи не одразу взялась за влаштування дівич-вечірки для своєї близької подруги, яка місяцями раніше сповістила громадськість про свої заручини.

Підтримка Адель стала як ніколи доречною для Дженніфер Лоренс, що наразі увесь свій неробочий час присвячує підготовці до весілля. А популярна співачка, у свою чергу, завжди славилась чудовими організаторськими вміннями. Відтак, мережа із нетерпінням очікує на наймасштабнішу голлівудську вечірку року, без жодних перебільшень.
За словами інсайдерів, Адель уже розпочала підготовку до свята. Разом з тим, артистка також встигла розіслати запрошення усім зірковим гостям. Хоча й інші подробиці поки не відомі громадськості, залишається тільки сподіватись, що дівич-вечір відбудеться уже із дня на день. Відтак, і без яскравих кадрів у мережі теж не обійдеться.

Найважливіше у святі, як зазначає власне Адель – це власне добряче витримана інтрига. Тому й не дивно, що які-небудь натяки на вечірку у соціальних мережах не заохочуються. Та й загалом на майбутній вечірці буде заборона фото- та відеозйомки. Усе це задля того, щоб зірки змогли як слід відпочити та відволіктись від тягот повсякденної популярності.
Тим часом, прихильники сподіваються, що будуть певні винятки із правил. Втім, як і завжди на «таємних вечірках» знаходяться ті, що не можуть стриматись від спокуси поширити божевільні веселощі у соціальних мережах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here