Анджеліна Джолі може залишитися без кар’єри через свою худорлявість

0
1456

Американські таблоїди поширили інформацію, що голлівудські продюсери поставили умову Анджеліні Джолі: актриса повинна негайно набрати вагу або вона не зможе більше зніматися в кіно.
Анджеліна Джолі серйозно ризикує не тільки своїм здоров’ям, але й кар’єрою. Повідомляється, якщо актриса не вилікується від небезпечної худорлявості, то може назавжди залишитися без кар’єри та втратити репутацію в Голлівуді. Нагадаємо, що останньою роботою актриси були зйомки фільму “Чаклунка-2”, які проходили на території Лондона.

Тепер знаменитість повинна найняти собі фахівця, який призначить їй правильне харчування та допоможе набрати вагу, бо ще трішки, і акторка може досягти критичної позначки. Раніше за вагою актриси стежив екс-чоловік Бред Пітт, який регулярно змушував Джолі проходити обстеження і добре харчуватися заради дітей.
Також варто нагадати, що буквально нещодавно Анджеліну Джолі назвали “Злою відьмою Голлівуду”. Ображена Анджеліна Джолі змушена була звернутися за допомогою до іміджмейкера, щоб відновити своє ім’я та репутацію. Тепер актриса більше не хоче бути скандальною персоною.
Повідомляється, що до такого рішення актрису підштовхнули слова впливового продюсера, який у приватній розмові назвав Анджеліну Джолі “злою відьмою Голлівуду”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here