Анджеліна Джолі серйозно посварилася з братом

0
669

Уже два роки минуло з тих пір, як Джолі та Бред Пітт подали на розлучення. 4 грудня знаменитості в черговий раз зустрінуться в суді.
Згідно з інформацією видання New Idea, днями Анджеліна серйозно посварилася з рідним братом. Джеймс Хейвен сильно ображений на сестру і навіть має намір виступити в суді на стороні Пітта.
Хейвен підтримував актрису в важкий час і регулярно доглядав за її спадкоємцями. Зараз Джолі наполягає, щоб він з’їхав та зайнявся своєю кар’єрою. “Джеймс був головною нянькою в будинку актриси”, – повідомило джерело.

Джеймс знає про те, що Анджеліна хотіла обмовити Пітта. Він також може розповісти про те, як зірка перешкоджала зустрічам Бреда з дітьми, незважаючи ні рішення суду. Актриса сприймає вчинок родича як зраду. Звинувачення можуть згубно відбитися на кар’єрі Джолі.
Нагадаємо, Бред Пітт вирішив завчасно подбати про своїх спадкоємців. Актор збирається створити трастовий фонд в 250 мільйонів доларів. Виявляється, Пітт не хоче, щоб його грошима розпоряджалася колишня дружина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here