Анджеліна Джолі запропонувала Бреду Пітту провести літо з дітьми

0
954

У відносинах між колишнім подружжям намітилося потепління. Нещодавно Анджеліна Джолі попросила Пітта забрати всіх шістьох спадкоємців на той час, коли вона буде зайнята на зйомках нового проекту. Прохання екс-обраниці надихнуло актора.
Анджеліна Джолі та Бред Пітт розлучилися три роки тому, однак остаточно розірвати стосунки їм так і не вдалося. Екс-подружжя міцно пов’язують шестеро дітей: 17-річний Меддокс, 15-річний Пакс, 14-річна Захара, 13-річна Шайло, десятирічні Нокс і Вів’єн.
За рішенням суду спадкоємці залишилися з матір’ю, а ось батько може бачитися з ними лише в певні дні. З чуток, Анджеліна сама наполегливо перешкоджала їх спілкуванню. Втім, зараз 44-річна актриса поводиться більш прихильно.

View this post on Instagram

❤️?

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on


За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, недавно Джолі запропонувала Пітту забрати дітей на літо. Актриса активно працює на знімальному майданчику фільму «Ті, хто бажає мені смерті» і змушена рідше з’являтися вдома. У близьких колах акторів це прохання вже розцінюють як крок до примирення.
«Анджеліна проведе залишок літа на зйомках нового проекту, і актрисі не вдасться поєднати роботу з турботою про сім’ю, тому вона запропонувала Бреду забрати дітей», – пояснив інсайдер.

У колі знаменитостей відзначили, що 55-річний актор на сьомому небі від щастя. Після розлучення Пітт перебував у пригніченому стані: чоловік важко переживав розлуку з дітьми. «Він вже запросив своїх батьків, Джейн і Вільяма, погостювати в його особняку в Лос-Анджелесі, щоб вони могли провести деякий час всі разом», – розповідає джерело.
Можливо, подібні зміни пов’язані з чутками про роман між Бредом Піттом і Дженніфер Еністон. Все почалося з того, що чоловік особисто привітав актрису з 50-річчям та вручив подарунок. Раніше колеги були одружені п’ять років, їх шлюб розпався, коли Пітт познайомився з Анджеліною.
Довгі роки шанувальники не могли прийняти новий союз артиста і вірили, що коли-небудь той повернеться до Еністон. Пізніше актор й сам зробив несподіване зізнання, назвавши найбільшою помилкою в житті – відхід від першої дружини. За словами інсайдерів, Джолі була неприємно здивована подібною заявою.

View this post on Instagram

Mood?

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on


Кажуть, що криза в родині Анджеліни і Бреда виникла через питання виховання дітей. Чоловікові не подобалася вседозволеність, яку мати прищепила спадкоємцям. «У будинку панує повний хаос! Діти не пристосовані дотримуватися режиму і будь-які норми етикету.
Вони можуть прокинутися посеред ночі і прибігти до батьків у ліжко. Але дивуватися тут нема чому, адже актори самі ведуть досить безладний спосіб життя. Вони серед ночі можуть прокинутися, розбудити дітей і піти дивитися фільми та їсти морозиво», – говорила няня, яка працювала в будинку зірок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here