Батька Джіджі та Белли Хадід можуть визнати банкрутом

0
1044

Мохамед Хадід живе шикарним життям, у нього кілька люксових автомобілів, дорогий одяг і багатомільйонна нерухомість. Але коли суд попросив знести будинок, який представляє небезпеку для сусідніх жителів, адвокат бізнесмена сказав, що він банкрут.
Поки моделі Джіджі та Белла Хадід хваляться багатомільйонними гонорарами і підписниками в соціальних мережах, їх батько Мохамед не може дозволити внести аванс в півмільйона доларів, щоб знести особняк в Лос-Анджелесі.
Землю в елітному районі Бель-Ейр в Лос-Анджелесі Хадід-старший придбав на вершині пагорба в 2011 році за 1,9 мільйона доларів. Тоді він збирався побудувати один з найшикарніших особняків в місті ангелів площею майже три тисячі квадратних метрів. Будинок повинен був носити назву «Зоряний корабель». Але будівництво затягнулася через постійні судові позови, які затівали сусіди знаменитості – вони скаржилося на постійний шум, а також говорили, що конструкція ненадійна.

Суд встав на сторону супротивників і визнав будівництво будинку на 30-градусному схилі небезпечним через ненадійного розташування паль. Дизайнери і забудовники розробили новий проект, але він був відкинутий. Тепер конструкцію потрібно знести: по початку Мохамед повинен внести аванс в розмірі 500 тисяч доларів, а потім і оплатити всю роботу, яка оцінюється в п’ять мільйонів доларів. Адвокат 71-річного бізнесмена напередодні заявив в суді, що його клієнт не може дозволити собі такі витрати, зазначивши, що він банкрут.

За підрахунками авторитетних фінансових експертів, стан Хадіда оцінювався в 400 мільйонів доларів. На початку кар’єри він торгував класичними автомобілями, а потім почав будувати готелі і офісні приміщення. Економісти відзначають, що в останні роки у нього не все так гладко: незважаючи на те, що він робить багатомільйонні угоди, йому постійно доводиться відбиватися від кредиторів і банків, які звинувачують його в невиконанні фінансових зобов’язань.
Відзначимо, що незважаючи на гучне ім’я і вигідні контракти, Хадід отримав широку популярність завдяки успіху дочок – Діджі та Белли – в модельному бізнесі. Батько нерідко з’являється разом з дівчатами і підтримує їх на світських заходах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here