Батьки Сайрус та Гемсворта різко змінили їхні плани на розлучення

0
635

«Я не планую здаватись так легко» – пролунало у новій пісні Майлі Сайрус, за усіма підозрами, приуроченій до резонансного розлучення співачки зі своїм чоловіком. Лічені дні тому мережу буквально таки сколихнула гучна зіркова заява. Інсайдери повідомили, що культова голлівудська пара Ліама Гемсворта та Майлі Сайрус розлучається. Менше з тим, на цьому оголошенні метушня не завершилась.
Згодом виявилось, що у зірковому сімействі і справді наразі все йде не на лад. Неабияк «сучасна» пара не змогла вжитись під одним дахом цілих вісім місяців. Відтак, прихильники чи не одразу звинуватили у розриві волелюбну Сайрус, що ніколи не соромилась демонструвати своїх революційних поглядів на стосунки. Подібні факти преса проілюструвала провокативними кадрами артистки за ніжними поцілунками із таємничою білявкою на яхті.

Тільки згодом виявилось, що зіркові подружки вирішили подібним чином перепочити від виснажливих буднів. Оскільки обом не так давно довелось порвати стосунки зі своїми коханими. Менше з тим, на цьому хвиля пліток навколо подружнього життя Ліама Гемсворта та Майлі Сайрус не спинилась. І поки актор відмовляється коментувати ситуацію, співачка наважилась випустити трек із «особливою присвятою».
І в цю мить, хоча й не на довго, усе стало на свої місця. Прихильники вперше запідозрили, що не скандальна поп-виконавиця стала ініціатором, а її завжди вкрай врівноважений горе-коханий. З огляду на чутки, після весілля Майлі Сайрус намагалась всіляко займатись своїми подружніми відносинами. Гемсворт, натомість, не припиняв влаштовувати у спільній зі своєю дружиною оселі гучні вечірки.

Як результат – між закоханими з’явилась непоборна прірва, яку вони марно вирішили засипати численними зрадами, алкоголем та наркотиками. На щастя, після того, як імените подружжя висловило бажання розійтись, минуло достатньо часу, щоб запал вщух та обоє зуміли поглянути на ситуацію більш тверезо. Тим часом, як Ліам Гемсворт і надалі утримується від інтерв’ю, його дружина чи то колишня зізналась, що зовсім не планує із цим квапитись.
Підтримали Майлі і її рідні, і батьки Гемворта. Сім’ї колишніх закоханих рекомендують знову зробити паузу та як слід зважити усі «за» і «проти» окремо один від одного. Не виключено, що особистий простір створить якнайкращі умови для того, щоб партнери нарешті усвідомили, чи готові вони надалі боротись один за одного. Варто зауважити, подібне у їхніх стосунках уже траплялось раніше. І тоді вони також брали «паузу».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here