“Бебі-бум триває”: Кейт Міддлтон заговорила про четверту дитину

0
629

Прихильникам королівської сім’ї перевело дихання, адже із дня на день у подружжя принца Гаррі та Меган Маркл з’явиться малюк. Тим часом, усі пильно стежать за кожним кроком герцогині «у положенні». Що не підозрілий зворот – громадськість одноголосно заявляє, що жінка народжує. Так чи інакше, її знатна суперниця Кейт Міддлтон вирішила не мовчати.
Дружина принца Вільяма вирішила відвернути увагу від загальної метушні не менш провокативною заявою. Хоча й зізнання преса почула не із її вуст, новина зазнала неабиякого резонансу. Подейкують, герцогиня Кембриджська планує зачати ще одного малюка, який стане її четвертою із принцом Вільямом дитиною. Хоча й факти не підтверджені, складно заперечувати «джерела».

Про плани титулованої невістки королеви Великобританії заявив ніхто інших, як хороша подруга Кейт Міддлтон. Близька приятелька герцогині в одному із інтерв’ю обмовилась, себто дружина принца Вільяма серйозно замислилась про четверту дитину. Але з певних причин відмовилась називати власне ім’я, що зрозуміти не складно.
«Кетрін хоче ще одного малюка. Вона любить дітей і готується пройти ще одну вагітність, незважаючи на те, що минулого разу у неї були ускладнення у вигляді надзвичайної нудоти», – роз’яснює дівчина. Що цікаво, чутки про планування ще однієї вагітності ходять вже давно, хоча й без жодних на те підтверджень.

Не так давно Кейт Міддлтон відсвяткувала свій 37-ий день народження. У цьому ж віці народжувала Єлизавета ІІ свого молодшого сина та четверту дитину – принца Едварда. У герцогині Кембриджської поки троє дітей: п’ятирічний Джордж, чотирирічна принцеса Шарлотта і маленький Луї. Що цікаво, Меган Маркл не суттєво поступається за віком Міддлтон – різниця у п’ять місяців.
Варто зауважити, що ще під час лютневої мандрівки до Ірландії герцогиня Кембриджська здивувала громадськість аж надто підозрілою поведінкою. Жінка затрималась біля чоловіка із п’ятимісячним малюком на руках, про що чи не одразу заговорила преса.

Тоді ж вона вперше зізналась, що готова до четвертої дитини. Хоча й додала, що у Вільяма подібне рішення може викликати занепокоєння. Втім, друзі королівського подружжя не припиняють заявляти, що у дійсності принц готовий до розширення сім’ї.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here