Бен Аффлек вкоте розійшовся зі своєю зірковою коханкою

0
345

Зіркові стосунки річ аж надто непостійна, до того ж скандальна. Не обійшла боком сувора дійсність і відомого кіноактора Бена Аффлека, у якого усе пішло наперекір уже із другої спроби. Зірка екранів ще із початку 2017 року ніяк не може оговтатись від зустрічі зі Ліндсі Шукус, іменитою голлівудською продюсеркою. Як наслідок, навіть одним розривом стосунків справа не завершилась.
Його п’ятий десяток добігає кінця, а їй не так давно виповнилось 38 років. Минуло вже й не так багато часу, як преса повідомила, що зіркова пара кінозірки та продюсерки знову разом. Втім, не встигли шанувальники повірити пліткам, як стосунки завершились, знову.

Не зважаючи на те, що Бен Аффлек весь свій вільний час проводив із Ліндсі Шукус, обійшлось без «щасливого кінця». Незадовго після відновлення стосунків пара розлучилась. З огляду на все, без можливості на повторні спроби. Хоча й теплі дружні стосунки їм таки вдалось зберегти, про що відверто зізнаються колишні закохані.
У неї є малюк, колишній чоловік та кар’єра у Нью-Йорку, у Бена теж сім’я та робота, але у Лос-Анджелесі. Ймовірно, їх роз’єднала багатокілометрова відстань. Хоча й, здавалось би, між ними усе було гаразд. Другий шанс таки не спрацював та вкотре проілюстрував усю глибину труднощів. Так чи інакше, екс-пара поки жодним чином не прокоментувала причин розриву. Знаменитості лише заявляють, начебто «завжди будуть кохати один одного».

Нагадаємо, вперше Бен Аффлек та Ліндсі Шукус розійшлись ще у серпні 2018-го, хоч і зустрічались більше року. Вони навіть починали планувати переїзд до спільного помешкання, але, на жаль, не склалось. Згодом же, у перерві між Ліндсі і Ліндсі, кіноактор завів нетривалі стосунки із вдвічі молодшою за нього супермоделлю з журналу Playboy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here