“Бібер у минулому”: Селену Гомес помітили у компанії незнайомця

0
418

Схоже на те, що американська поп-діва таки полишила усі негаразди у минулому та продовжила рухатись далі, назустріч новим життєвим перешкодам. Не так давно знаменитість остаточно покинула стіни психіатричної клініки, як знову із головою поринула у творчість. А також, з огляду на все, у нові стосунки. Принаймні, про це натякають інтригуючі кадри у мережі.
На превелике здивування прихильників, Селена Гомес не тільки стрімко подалась до великої сцени та студій звукозапису. Колишнє кохання уже як одруженого музиканта Джастіна Бібера не обійшлось без чоловічої уваги. Артистка, що аж надто складно переживала розрив попередніх стосунків, взялась за нові. Залишається тільки сподіватись, що обійдеться без трагічного фіналу.

З огляду на все, співачка одужала не тільки духовно, але й фізично. Знаменитість знову почала вести активне життя у соціальних мережах, публікувати пікантні кадри та займатись інтерактивом, що не може не тішити шанувальників її творчості. Певно що й без залицяльників справа не обійшлась. У будь-якому разі, одному таки Селена Гомес відмовити не змогла, що ілюструють провокативні світлини.
Допоки у житті Джастіна Бібера та його нареченої усе тільки ускладнюється, його колишня почуває себе щасливою в обіймах нового кавалера. І, як завжди, надокучливі папараці таки змогли вивідати найбільш потаємні подробиці з особистого життя поп-зірки. Вони не тільки помітили Селену Гомес із таємничим незнайомцем, але й зробили кілька світлин.

Відтак, не минуло й кількох годин, як кадри спричинили серйозний резонанс серед користувачів Instagram і не тільки. Співачка на плечі у ймовірного бойфренда остаточно підтвердила, що минуле залишилось позаду. Так чи інакше, прихильники знаменитості із нетерпінням чекають на подробиці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here