“Бореться за життя”: у Софії Ротару виявили жахливу недугу

0
1367

Роки самітництва та мовчання позаду. Нарешті, шанувальники знатної народної артистки з’ясували, у чому полягала причина її відчуженості. Як виявилось, Софія Ротару нездужає. Точніше – заслужена співачка України та країн пострадянського простору ймовірно хворіє на туберкульоз. Принаймні, у цьому переконують спостережливі й всюдисущі папараці.
Софія Ротару страждає від туберкульозу. Наразі культова артистка проходить курс хіміотерапії. Не дивно, що виконавиці довелось скасувати усі концертні тури. Причина у вимушеному лікуванні недуги, що мучить Ротару роками.

Варто зазначити, що співачка й загалом на публіці намагається з’являтись дуже зрідка. І те за нагальних причин. Адже подробиць хвороби вона коментувати не збирається. Так чи інакше, роки минають та журналісти стають усе наполегливішими. Не часто, але інколи таки вдається зробити кілька кадрів зі стомленою туберкульозом артисткою.
Цими днями трапився один із таких випадків. Випадкові перехожі зафіксували Софію Ротару у всіх проявах жахливого захворювання – змучену та спраглу життєвих сил. Нагадаємо, бореться із хворобою співачка досить довго.

Вперше дізналась про свій жахливий діагноз ще у 27-річному віці. Тоді ж їй вдалось подолати усі прикрі симптоми. Але, на жаль, трапився рецидив. Через десятки років недуга повернулась із новими силами. І зараз легендарна артистка робить все, аби у свої 71 ще не сходити зі сцени.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here