Бред Пітт та Анджеліна Джолі вирішили помиритися

0
651

Зіркова пара розлучилася вже близько трьох років тому, й протягом цього часу постійно вирішували в судді різноманітні питання. Найбільшого резонансу викликала суперечка щодо опіки над дітьми: Джолі заборонила Пітту з ними бачитися.
Як повідомляли джерела, наближені до Анджеліни, вона боялася негативного впливу на дітей зі сторони Бреда. Він, у свою чергу, неодноразово звинувачував колишню у психічних відхиленнях. Крім того, ходили чутки, що Пітт втомився від постійної боротьби з Джолі, й намагався вирішити конфлікт мирно, поза залом суду. Незважаючи на це, Анджеліна не хотіла йти ні на які поступки. Згідно рішення одного із засідань, Бред мав бачитися з дітьми через день, але Джолі всіляко цьому перешкоджала: нащадки запізнювалися на зустрічі, й часто не відповідали на дзвінки.

Однак, як повідомляє USMagazine, нещодавно представники знаменитостей заявили: «Анджеліна та Бред готові піти на будь-які поступки, аби чимшвидше покласти край безкінечним засіданням і зустрічам. Вони обидва розуміють, що судова тяганина негативно впливає на психологічний стан дітей».
Вирішальне засідання відбудеться 4 грудня, де й винесуть вердикт, чи перейдуть діти під опіку Пітта. Сподіваємося, справедливість переможе.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here